HomeLesaanbod › Les rooster

Lesrooster

Lesrooster
 MaandagGymzaal  
 (lesnr.10)09,30 tot 10,30 uurDames / Heren BOM*Adéla Schoppers
 (lesnr.16)10,30 tot 11,30 uurDames / Heren BOM*Adéla Schoppers
 (lesnr.14)16,00 tot 17,00 uurKleuters 4-5 jaarAdéla Schoppers
 (lesnr. 2)17,00 tot 18,00 uurMeisjes 6-7 jaar (Basis turnen)Adéla Schoppers
 (lesnr. 3)18,15 tot 19,15 uurMeisjes 8-10 jaar (Basis turnen)Adéla Schoppers
 (lesnr. 4)19,15 tot 20,15 uurDames BOM *Adéla Schoppers
 (lesnr. 5)20,15 tot 21,15 uurDames BOM *Adéla Schoppers
     
  Turnzaal  
 (lesnr. 56)16,00 tot 17,00 uurMeisjes Jong TalentDaphne Kolthof
 (lesnr. 7)17,00 tot 18,30 uurMeisjes NTS 4-5 div.Daphne Kolthof
 (lesnr. 9)18,30 tot 20,30 uurMeisjes NTS 4-5 div.Daphne Kolthof
 (lesnr.33)16,00 tot 20,30 uurMeisjes NTS 2-3 div.Ellen Suërs
     
 DinsdagGymzaal De Pas (Terborgseweg 27)  
 (lesnr.64)18,00 tot 19,30 uurFreerunning beginnersJan Maarten Kolkman
 (lesnr.65)19,30 tot 21,00 uurFreerunning gevorderdenJan Maarten Kolkman
     
  Gymzaal  
 (lesnr.11)09,45 tot 10,30 uurOuder en kind B 2-3 jr.Adéla Schoppers
 (lesnr.12)10,30 tot 11,15 uurOuder en kind C 2-3 jr.Adéla Schoppers
 (lesnr.15)16,00 tot 17,00 uurKleuters 4-5 jaarAdéla Schoppers
 (lesnr.18)20,00 tot 21,30 uurHeren recr. VolleybalAdéla Schoppers
     
  Turnzaal  
 (lesnr. 46)16,00 tot 17,00 uurJongens 6-12 jaar (Basis turnen)René Eppingbroek
 (lesnr 51)
(lesnr 52)
(lesnr 53)
17,00 tot 18,00 uur
18,00 tot 19,00 uur
19,00 tot 20,00 uur
NTS 6de divisie
NTS 6de divisie
NTS 6de divisie
Adéla Schoppers
Adéla Schoppers
Adéla Schoppers
 (lesnr.21)17,00 tot 19,00 uurJongens NTS 1-3 div.Rene Eppingbroek
 (lesnr.23)19,00 tot 20,00 uurTurnen D/H 13 jr. e/o*Rene Eppingbroek
 
     
 WoensdagGymzaal  
 (lesnr.59)15,30 tot 16,30 uurSpringgroep D/H 9-12 jr.Rene Eppingbroek
 (lesnr.37)15,30 tot 16,30 uurMeisjes Jong Talent Martine Viergever
 (lesnr. 58)18,30 tot 19,30 uurSpringgroep 13+Rene Eppingbroek
 (lesnr. 60)20.30 tot 21,30 uurDames BOM*Ellen Suërs
     
  Turnzaal  
 (lesnr.61)16,30 tot 18,30 uurJongens NTS 1-4 div.Rene Eppingbroek
 (lesnr.34)16,30 tot 20,30 uurMeisjes NTS 2-3 div.Ellen Suërs 
     
 DonderdagGymzaal  
 (lesnr.42)16,00 tot 17,00 uurMeisjes 6-7 jaar (Basis turnen)Adela Schoppers
 (lesnr.43)17,00 tot 18,00 uurMeisjes 8-10 jaar (Basis turnen)Adela Schoppers
 (lesnr.36)19,30 tot 21,00 uurHeren recr.Jochem Isselman
     
  Turnzaal  
 (lesnr.38)17,00 tot 18,00 uurMeisjes 8-9 jaar (Basis turnen)Jochem Isselman
 (lesnr.39)18,00 tot 19,00 uurMeisjes 10-11 jaar (Basis turnen)Jochem Isselman
 (lesnr.54+55)16,30 tot 20,30 uurMeisjes NTS 4-5 divDaphne Kolthof
     
 VrijdagGymzaal Houtsmastraat (Overstegen)  
 (lesnr. 20)15,15 tot 16,00 uurOuder / Kind 2-3 jaarVolkan Özkaya
 (lesnr. 21)16,00 tot 17,00 uurKleuters 4-5 jaarVolkan Özkaya
     
  Gymzaal  
  17,00 tot 18,00 uur D/H NTS 1-6 div.Ellen, René, Adéla
 (lesnr.63)18,00 tot 19,00 uurFree Running 8-13 jaarJan Maarten Kolkman
 (lesnr.62)19,00 tot 20,00 uurFree Running 8-13 jaarJan Maarten Kolkman
 (lesnr.61)20,00 tot 21,30 uurFree Running vanaf 13 jaarJan Maarten Kolkman
     
  Turnzaal   
 (lesnr.44)16,00 tot 17,00 uurMeisjes NTS 6e div.Adela Schoppers
 (lesnr.45)17,00 tot 18,00 uurMeisjes NTS 6e div.Adela Schoppers
 (lesnr.47)18,00 tot 19,00 uurMeisjes NTS 6e div.Adela Schoppers
 (lesnr.48)16,00 tot 17,00 uurJongens 6-8 jaar (Basis turnen)Rene Eppingbroek
 (lesnr.57)17,00 tot 18,00 uurJongens 8-9 jaar (Basis turnen)Rene Eppingbroek
 (lesnr.49)18,00 tot 20,00 uurJongens NTS 1-3 div.Rene Eppingbroek
 (lesnr.50)17,00 tot 21,00 uurMeisjes NTS 2-3 div.Ellen Suers
     
  ZaterdagGymzaal basisschool de Zonneboom (Bloemenbuurt)  
 (lesnr.40)09,15 tot 10,00 uur Ouder en kind 2-3 jr. Volkan Özkaya
 (lesnr.41)10,00 tot 11,00 uurMeisjes/Jongens 4-7 jr. (Basis turnen) Volkan Özkaya
 (lesnr.6)11,00 tot 12,00 uurFree Running basis 6-9 jr.  Volkan Özkaya
     
     
*Dames BOM = Bewegen op Muziek. Voor  BOM lesnr 60  geldt een afwijkende contributie. Op te vragen bij de leiding.
 D/H = Dames/Heren  
 e/o= en ouder